Projektowanie biżuterii
Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na politykę prywatności.

Zaprojektujemy i wykonamy biżuterię Twoich marzeń

W Exclusive Time rozumiemy ekskluzywność, jesteśmy ekspertami w kwestii marek luksusowych. To dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować wyłącznie autentyczne, nowe, nienoszone lub używane w idealnym stanie, akcesoria klasy premium, w tym biżuterię. Mamy jednak świadomość, że mimo wyjątkowej oferty naszego salonu, nie zawsze można znaleźć to, czego się szuka. Niejednokrotnie bezskutecznie podąża się za swoim wyobrażeniem tego jedynego pierścionka, obrączki, bransoletki czy kolczyków.

projektowanie biżuterii

Exclusive Time. Pracownia jubilerska.

Nasza pracownia jubilerska to miejsce, gdzie powstają niepowtarzalne projekty biżuterii. To tutaj nasi złotnicy produkują najbardziej skomplikowane elementy biżuterii, dobierają kruszec i kamienie szlachetne tak, by biżuteria na indywidualne zamówienie spełniła wszystkie wymagania i najwyższe standardy. W naszej pracowni zatrudniamy doświadczonych i kreatywnych jubilerów, gotowych na każde wyzwanie. Kunszt i precyzja wykonania oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem to ich cechy wspólne. Nasi wyjątkowi rzemieślnicy o wszechstronnych umiejętnościach, każdego dnia tworzą biżuterię, która wzbudza zachwyt.Niepowtarzalna biżuteria. Od projektu do produkcji.

Powodów, by stać się posiadaczem niepowtarzalnej biżuterii na zamówienie, zgodnej z indywidualnym projektem jest wiele. Oryginalny pierścionek, obrączki będące odzwierciedleniem związku, a może odtworzenie rodzinnej biżuterii, to tylko niektóre z nich. Produkcja biżuterii na indywidualne zamówienie, to również wspieranie i docenianie rzemieślników, którzy kultywują tradycję i starają się, by sztuka jubilerska nie ograniczała się wyłącznie do przemysłowych metod produkcji i powtarzalnych wzorów.Projekt idealny

To od niego wszystko się zaczyna. Nasi utalentowani designerzy stworzą projekt, który będzie idealnym odzwierciedleniem finalnego produktu. Dopracujemy go do perfekcji, by mieć pewność, że jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Na każdym etapie projektowania poświęcimy Ci swój czas i uwagę, bo mamy świadomość, że podjęcie finalnej decyzji tego wymaga. Możemy również wyprodukować biżuterię według dostarczonego nam projektu lub zmodyfikować go w razie potrzeby. Posiadamy także bazę gotowych projektów, które mogą być spełnieniem Twoich oczekiwań lub inspiracją do dalszej pracy na tym jedynym. Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, a projektowanie biżuterii to nasza pasja.

Dobór kruszców

To właśnie dobór kruszców niejednokrotnie nadaje charakter biżuterii. Poprzez nietypowe, często zaskakujące połączenie różnych rodzajów złota, metali i kamieni szlachetnych powstają małe dzieła sztuki. Dzięki nowoczesnym technologiom możemy przygotować wizualizacje przedstawiające dany wzór, wykonany z użyciem różnych kruszców i doborem rozmaitych kamieni.

Model i wydruk 3D

By upewnić się, że zaprojektowany element biżuterii jest nie tylko piękny i idealnie dopracowany, ale również wygodny, wydrukujemy go w technice 3D. Jeśli wszystko jest zgodne z oczekiwaniami przechodzimy do produkcji.

Czas realizacji

Proces produkcji biżuterii na indywidualne zamówienie jest bardzo złożony i zależy od stopnia skomplikowania projektu oraz dostępności wybranych kruszców i kamieni. W związku z tym, czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie. Jednocześnie zapewniamy, że każde zlecenie jest realizowane w możliwie najkrótszym czasie, z zachowaniem najwyższych standardów sztuki jubilerskiej.

Istnieje możliwość oddania złotej biżuterii w rozliczeniu. Kamienie szlachetne możemy wykorzystać jako element Twojej nowej biżuterii, a złoto skupujemy w cenie złomu.

Zapraszamy do naszej pracowni, gdzie Twoje marzenie o oryginalnej, niepowtarzalnej biżuterii, stanie się rzeczywistością.

Kochamy to co robimy, kochamy biżuterię!